Profil na YouTube Profil na MySpace Grupa na Facebook Grupa na Last.fm Twitter Profil na naszej-klasie AriaWiki
* Zaloguj* Zarejestruj Poznaj Arię
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki

Autor Wiadomość
 Tytuł: Po imprezie
PostNapisane: 10 lip 2013, o 17:04 
Administrator
Administrator
Wybaczcie że z takim spóźnieniem, ale chyba lepiej później niż wcale.
Impreza udała się nadzwyczaj dobrze. Wszystkie zespoły zagrały znakomicie, pod sceną cały czas się działo. Konkursy sponsorowane przez Arię tym razem wywołały jakoś mało emocji, choć nagrody były całkiem zacne (5 DVD i 5 koszulek).
Pod adresem http://arija.pl/zdjecia-an4 będą stopniowo pojawiać się zdjęcia, tu wkleję tylko fanklubowe
[img=http://arija.pl/sites/default/files/images/Chimera.preview.jpg]
Pojawiły się już pierwsze filmiki - cały koncert Morhany, http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... 2h3vMPoNeF.
Kawałki Arii:

Generalnie jestem bardzo zadowolony z imprezy. Mimo średniej sprzedaży biletów (88 szt) i nietypowego jak na AriaNight dnia i tak odnotowaliśmy najlepszy finansowy wynik w historii imprezy, przede wszystkim dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury. Po raz pierwszy współpracowaliśmy z siecią restauracji Babooshka, która nie tylko wsparła nas w promocji, ale również nakarmiła wszystkich muzyków ciepłymi posiłkami i zadbała o poczęstunek dla gości z Ambasady. Właśnie, a propos gości. Przyszły 3 osoby, były bardzo zadowolone, później jedna z nich zalajkowała AriaNight na FB i poprosiła o dodanie do znajomych.
Wyjątkowo mimo późnej (1:30) godziny były również siły na rockotekę! Sumarycznie na parkiet dotarło ok 10 osób. :party:
Tańczylibyśmy pewnie dłużej gdyby nie wyciszono nam o 2:21 muzyki :elf:

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tej imprezy :clapping: W taki czy inny sposób do organizacji przyczyniło się ok 30 osób. Już mamy sygnały, że jest popyt na kolejne edycje Aria Night mimo tego że przyjedzie grać sama Aria. Czyli za rok robimy "okrągłą", piątą edycję Aria Night! :yahoo:

Tytuł: Re: Po imprezie
PostNapisane: 10 lip 2013, o 18:56 
Młodszy wyzwalator mroku
Młodszy wyzwalator mroku
Kurde balans, mnie tam brakowało na wokalu z moim bałtijskom akcentem. Zawsze jak rozmawiam z Rosjanami po ichniemu, to uważają, że jestem Łotyszem lub Estończykiem, bo taki mam akcent. A ja Paliak.

PostNapisane: 10 lip 2013, o 23:50 
Administrator
Administrator
Zatem niech nie zabraknie Ciebie na koncercie Arii 16 listopada i następnej imprezie Aria Night ;)

PostNapisane: 12 lip 2013, o 19:01 
Młodszy wyzwalator mroku
Młodszy wyzwalator mroku
I eto jest' probliema. U mienia takaja rabota, czto ja nie znaju ni dnia ni cziasa i nie znaju, gdzie mnie budiet nużno jechat' w etoj dień. Budiet eto moj dień raboczij ili swobodnyj, etogo ja nie mogu skazat' siegodnia. I jeszczo dołgo nie budu etogo znat'.