Profil na YouTube Profil na MySpace Grupa na Facebook Grupa na Last.fm Twitter Profil na naszej-klasie AriaWiki
* Zaloguj* Zarejestruj Poznaj Arię
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lis 2011, o 15:20 
Beginner's luck
Są jakieś filmiki z imprezy? (Tu die_blindly, nie chce mi się przelogować :P )

PostNapisane: 26 lis 2011, o 20:30 
Beginner's luck
hej wszystkim :]
to może ja jako nowa też coś powiem. Z tego co czytam, wychodzi na to, że byłam jedną z niewielu osób, które przyszły na koncert, bo są fanami Ariji.
Co do samych występów, to jak dla mnie najlepiej wypadli Mechanical Parasite i Morhana; LL zawiodło mnie, cały czas zastanawiałam się "kiedy oni wreszcie zagrają coś Ariji?". Panteon nie grał źle ( brawa dla gitarzysty :clapping: ), aczkolwiek nie pasowali mi do ogólnego klimatu koncertu.
Generalnie, oprócz tego prawie godzinnego opóźnienia było ok, wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli to zorganizować, z pewnością pojawię się za
rok :]

Przy okazji zapytam, czy są gdzieś wrzucone zdjęcia z koncertu oprócz tych dwóch? Widziałam, że sporo osób robiło ;]

Pzdr ;]

PostNapisane: 27 lis 2011, o 01:22 
Nałogowy wsysacz ciemności
Nałogowy wsysacz ciemności
nemezis napisał(a):
to może ja jako nowa też coś powiem. Z tego co czytam, wychodzi na to, że byłam jedną z niewielu osób, które przyszły na koncert, bo są fanami Ariji.

Trochę :offtopic: offtopowe, ale jestem przekonany, że jest to ważna sprawa.
Trui i nemezis skąd dowiedzieliście się o imprezie? Z forum, plakatów (gdzie te plakaty wisiały), z której dokładnie strony internetowej, profilu na facetubach, czy innych youbookach, kolega/koleżanka zaciągnął/ęła, inne opcje, ale proszę dosyć precyzyjnie określić?

PostNapisane: 27 lis 2011, o 13:50 
Beginner's luck
Witam wszystkich :)
Wszystkie zespoły wywołały na mnie pozytywne wrażenie (tak, nawet Leśne Licho). Tylko według mnie (osoby będącej tam ze względu na Arię) było za mało piosenek Arii, ale i tak bardzo się cieszę, że było ich tyle, ile było. Najbardziej spodobały mi się one w wykonaniu Mechanical Parasite.
O imprezie dowiedziałam się tylko i wyłącznie dlatego, że Satanislav napisał do mnie na facebooku i przesłał mi linka do forum. Poinformowałam o koncercie nemezis, a ona Asię. Na początku nie chciało mi się jechać z Rogoźna tylko na jeden wieczór, ale zostało zorganizowane Niebo Kopernika z Almukantaratem 19 listopada w Warszawie. Stwierdziłam, że to nie przypadek i muszę pojechać. Bardzo się cieszę, że przyjechałam :D

PostNapisane: 27 lis 2011, o 14:06 
Beginner's luck
Met napisał(a):
Trochę :offtopic: offtopowe, ale jestem przekonany, że jest to ważna sprawa.
Trui i nemezis skąd dowiedzieliście się o imprezie? Z forum, plakatów (gdzie te plakaty wisiały), z której dokładnie strony internetowej, profilu na facetubach, czy innych youbookach, kolega/koleżanka zaciągnął/ęła, inne opcje, ale proszę dosyć precyzyjnie określić?

Ok, wybaczcie za ten drobny offtopic.
A o imprezie dowiedziałam się od koleżanki, od której dostałam linka do wydarzania na last.fm

PostNapisane: 28 lis 2011, o 15:26 
Beginner's luck
Ja trafilem przez http://koncerty.net.pl/
Mialem akurat wolny wieczor i opcja Aria Night wydawala mi sie najciekawsza.

PostNapisane: 1 gru 2011, o 10:40 
Młodszy wyzwalator mroku
Młodszy wyzwalator mroku
Met napisał(a):
Jeśli będą wstanie sprawić, że Arię zacznie słuchać nagminnie i namiętnie, dużo częściej niż ja kolejne 50 osób, to jestem za ;)

[quote="Trui]Panowie, chyba nie sadzicie, ze w Warszawie nie ma innej kapeli, ktora sprowadzi te wasze upragnione tabuny fanow? Kapeli, dodam, grajacej na wyzszym poziomie niz LL.[/quote]

Met, to żeby się impreza zwróciła to dobry pomysł, a może jak Trui zauważył da się bez rapowania lub niskiego poziomu :P Swoją drogą, myślę że taki np. Screammaker, bardzo heavy, mógłby ściągnąć trochę ludzi.

Judas Priest, kur*a mać! :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3