Profil na YouTube Profil na MySpace Grupa na Facebook Grupa na Last.fm Twitter Profil na naszej-klasie AriaWiki
* Zaloguj* Zarejestruj Poznaj Arię
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mavrik
PostNapisane: 5 kwi 2010, o 20:53 
Plugawy ciemiężyciel
Plugawy ciemiężyciel
Mały autobus (26 osób) pewnie i tak byłby dla nas za duży, ale trzeba by się rozejrzeć ile kosztuje wynajęcie busa (10-15 osób), bo przypomniało mi się, że kiedyś słyszałam o takiej możliwości i podobno nie wychodzi to jakoś drogo.

// wydzieliłem jako osobny temat - satanislav

PostNapisane: 5 kwi 2010, o 22:36 
Chimerowiec
Chimerowiec
Jakoś szczerze wątpię że zbierze się choćby nawet 10 osób. Na razie zresztą nie ma się czym ekscytować, jakieś konkretne plany będzie można robić dopiero we wrześniu, kiedy będzie wiadomo kto ma bilet w kieszeni i napewno pojedzie.

PostNapisane: 6 kwi 2010, o 06:42 
Plugawy ciemiężyciel
Plugawy ciemiężyciel
die_blindly napisał(a):
Jakoś szczerze wątpię że zbierze się choćby nawet 10 osób. Na razie zresztą nie ma się czym ekscytować, jakieś konkretne plany będzie można robić dopiero we wrześniu, kiedy będzie wiadomo kto ma bilet w kieszeni i napewno pojedzie.

Jak najbardziej się zgadzam :boss:

PostNapisane: 6 kwi 2010, o 09:07 
Starszy siewca chaosu
Starszy siewca chaosu
Racja. Gdybym sam jechał obstawiałbym pociąg, bo nie znoszę jeździć autobusami. Szkoda tylko, że do Wilna nie jeżdżą plackarty. ]:->

Я царь познанья и свободы,
Я враг небес, я зло природы."

PostNapisane: 6 kwi 2010, o 09:39 
Jelitarny napierdalator ciemnościowy
Jelitarny napierdalator ciemnościowy
Z racji, że ode mnie do Wilna jest mniej więcej tyle, co do Warszawy pewnie się wybiorę... zwłaszcza, że w Wilnie nie byłem, ale rodzicielka ma była i mówiła, że piękne miasto, więc przy okazji pozwiedzać będzie można. Ale na szczegóły logistyczne przyjdzie jeszcze czas.

PostNapisane: 6 kwi 2010, o 11:46 
Weteran
Weteran
Jakby rzeczywiście ktoś miał z Was jechać to może i ja bym się dołączył....

PostNapisane: 6 kwi 2010, o 12:16 
Młodszy wyzwalator mroku
Młodszy wyzwalator mroku
Na ile wiem, prawdopodobienstwo ze Mawrin bedzie koncertowal jeszcze gdzies w poblizu, jest bardzo male :(. Nie wiem, jak z tym sprawy w Polsce, ale na Litwie, na koncert Arii przyszlo okolo 400 osob. A na koncert Kipelowa okolo 700-800. Kiedy na koncert Kipelowa w Minsku przyszlo okolo 5000. Byc moze Kipelowa jeszcze i beda szanse zobaczyc u siebie w domu, ale co do Arii i Mavrina (jak i innych zespolow z Aria Family) raczej nie :(. Moja "bzikneta" kumpela prawie caly rok namawiala roznych organizotorow na ten koncert, i w koncu zabralysmy sie do zorganizowania tego same :)

W tym roku, moja "bzikneta" kumpela byla na koncertach Mawrina w Moskwie i Petersburgu, to set-list'y byly mniej wiecej identyczne:
1. Будем жить, Мать Россия.
2. Вольная птица
3. Пусть настанет завтра
4. Душа
5. Пока боги спят
6. Дьявольский вальс
7. Падший
8. Стая
9. Воины
10. На осколках веры
11. Здесь и сейчас
12. За чертой
13. Трилогия
14. Рожденные жить
15 Город, стоящий у Солнца
16. Дай руку мне
17. Casthelvania
18. Пророк
19. Шаман
20. Утоли мои печали.

A tu sa jej zdjecia z tych koncertow :) http://www.fotogriausmas.lt/?page_id=80 ... mId=156667 ;)

// część postów przeniesiona do tematu o organizacji koncertu: viewtopic.php?p=6504#p6504 // satanislav

PostNapisane: 7 kwi 2010, o 09:15 
Młodszy wyzwalator mroku
Młodszy wyzwalator mroku
W związku z tym że Sergej Mawrin w środku października będzie na Litwie gitarzyści litewscy wystąpili z propozycja by dzień przed koncertem Mawrina (koncert - 16 października , sobota) zorganizować Masterclass Mawrina. Więc robimy badanie ile chętnych będzie na taki masterclass. Mam pytanie czy ktoś z Polski chciał by uczestniczyć i jaka cena była by według was odpowiednia?
P.S. W związku z tym że na Litwie miało by się być dwa dni, moglibyśmy pomoc w zorganizowaniu tanich noclegów.
P.P.S. Jak ktoś nie kojarzy sobie co to jest Masterclass Mawrina to --->>> http://www.youtube.com/watch?v=71OLj1IK ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=gFPgDfmX ... re=related

PostNapisane: 11 kwi 2010, o 14:01 
Administrator
Administrator
Jakaś niezdrowa cisza tu nastąpiła, pozwólcie że ją przerwę ]:->
Po pierwsze, zgłaszam udział swój i wstępnie Hexxe w wyjeździe na Litwę.
Po drugie, proponuję wynająć samochód kempingowy - z tego co widziałem cena to 40 zł/doba + paliwo.
Po trzecie, na masterclass chętnie bym poszedł aczkolwiek ponieważ miałby się odbyć w piątek to nie jestem pewien czy będę miał taką możliwość - do października dużo czasu, jeszcze się zobaczy ;)
Po czwarte - nigdy nie byłem na masterclassach ale z tego co słyszałem to wstęp na takie imprezy nie powinien być drogi, sugerowałbym cenę do 40 litów (jeżeli Google dobrze liczy to jest to 44 zł).
Po piąte - pomoc z tanimi noclegami zawsze się przyda. Czy afterparty z zespołem też jest planowane? :crazy:

PostNapisane: 11 kwi 2010, o 19:52 
Plugawy ciemiężyciel
Plugawy ciemiężyciel
Co do samochodu kempingowego, to raczej odpada. Z tego co wiem, to trzeba mieć na niego specjalne prawo jazdy.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona