Profil na YouTube Profil na MySpace Grupa na Facebook Grupa na Last.fm Twitter Profil na naszej-klasie AriaWiki
* Zaloguj* Zarejestruj Poznaj Arię
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki

Lepszy jest
The Final Frontier 20%  20%  [ 2 ]
Blood of the Nations 80%  80%  [ 8 ]
Liczba głosów : 10
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 lis 2010, o 18:42 
Administrator
Administrator
Starcie tytanów!
ObrazekObrazek
Dwie świetne płyty, obydwie wydane w tym roku.
Mój głos na Blood of the Nations. Płyta daje epickiego kopa, mimo że ciężko na niej znaleźć coś nowego dla heavy metalu.

PostNapisane: 22 lis 2010, o 19:12 
Weteran
Weteran
Mnie się żadna nie podoba, ale głosuję... Przeciwko IM... :fuck:

PostNapisane: 22 lis 2010, o 21:23 
Prawa noga Belzebuba
Prawa noga Belzebuba
A ja na przekór - na IM, bo wolę ich, niż, za przeproszeniem, napieprzanie w bębny.

На восход, в сад живой

PostNapisane: 22 lis 2010, o 22:09 
Jelitarny napierdalator ciemnościowy
Jelitarny napierdalator ciemnościowy
Yyy... po dłuższym wahaniu Accept. I nie zgodzę się, że obie są genialnie, bo nie są. Accept jest porządne, równe, z genialnym "Teutonic Terror", natomiast Maiden... cóż, słuchalne, momentami niezłe, ale to nie to. I mówię to ja, fan Maiden, przez parę lat nawet się na oficjalnym, a potem nieoficjalnym forum udzielający (ironlemon potwierdzi).

PostNapisane: 22 lis 2010, o 22:20 
Włochacz szeregowy
Włochacz szeregowy
Owszem, potwierdzam :P A sam na razie wstrzymam się od głosu, bo Accepta jeszcze nie obadałem. Natomiast Maiden oscyluje u mnie wokół oceny 7,5/10.

--> Wicked Side <--

PostNapisane: 23 lis 2010, o 10:58 
Plugawy ciemiężyciel
Plugawy ciemiężyciel
Ja też się nie zgodzę co do genialności IM. Płyta jest ok i tylko ok. Są kawałki, że słucha się ich przyjemnie, ale jeśli chodzi o całość, to prawdę powiedziawszy płyta mnie nudzi. Jak słuchałam w radiu pojedynczych utworów, to było wszystko super, bardzo mi się podobały i byłam pozytywnie nastawiona do płyty...po zakupie przesłuchałam ją jakieś 2-3 razy i prawdę powiedziawszy jak na razie nie mam ochoty do niej wracać (na szczęście wydanie sprowadzone z Ukrainy, więc nie kosztowało dużo :) ).
Co do Accept natomiast, to jestem po prostu zachwycona! Bałam się jak będzie brzmiał z nowym wokalistą, ale brzmi moim zdaniem genialnie - po prostu świetny heavy metal, jakiego teraz ciężko znaleźć.

PostNapisane: 7 gru 2010, o 12:17 
Prawa noga Belzebuba
Prawa noga Belzebuba
Gdy już wszyscy myśleli, że ten mecz, po dość przeciętnej grze, zakończy się bezbramkowym remisem bramkarz Ironów zupełnie bez sensu sfaulował Tornillo na polu karnym i sędzia chcąc nie chcąc musiał odgwizdać jedenastkę. Powtórka z kamery nie potwierdziła symulacji, także wydaje się, że sędzia słusznie zagwizdał. Do piłki podszedł sam poszkodowany ale trafił centralnie w ręce bramkarza, niemniej dobitka była już znacznie celniejsza. Ironi nie mieli już czasu na zdobycie wyrównującego gola... Po meczu obie schodzące drużynypożegnały gwizdy dość licznie zgromadzonych kibiców obu drużyn.

Iron Maiden - Accept 0:1 (0:0)
Bramka: Tornillo 89'

Pozostałe spotkania tego wieczoru:

Overkill - Helloween 3:3 (2:0)
Skyforger - Eluveitie 3:0 (2:0)
Nightfall - God Dethroned 2:1 (1:0)
Martzolea - Negura Bunget 3:2 (2:2)

PostNapisane: 7 gru 2010, o 21:32 
Młodszy wyzwalator mroku
Młodszy wyzwalator mroku
Mój głos wędruje oczywiście na Accept.Oba zespoły znam dobrze i oba szanuję i lubię, jednak Panowie z Iron Maiden po wydaniu bardzo dobrego moim zdaniem Brave New World, zaczęli mocno kombinować.Dance Of Death wielu krytykowało choć dla mnie osobiście to dobra płyta, AMOLAD mimo że mocno progresywna również jest płytą dobrze słuchalną.Natomiast na The Final Frontier nie ma dla mnie momentów które przyciągają na dłużej.Nie ma co ukrywać Iron Maiden to nie są wirtuozi na miarę DT, a mam wrażenie że w tym kierunku zmierzają tworząc bardziej nośną wersję Dream Theater pod szyldem Heavy metalowej legendy co mi się bardzo nie podoba.Niemniej jednak na koncert się wybieram:).Co do Accept olbrzymia niespodzianka, mało kto sądził że Accept bez UDO ma rację bytu, jest jednak zupełnie odwrotnie moim zdaniem jedna z lepszych produkcji od Accept to wlasnie Blood Of The Nations, tą płytę plasuję w czołówce obok Metal Heart czy Balls To The Wall.Płyta jest bardzo równa i spójna świeże pomysły osadzone w klasyce heavy czyli bez zbędnego kombinowania.Poza tym ciekawie grająca sekcja rytmiczna, dla mnie osobiście heavy metalowy album roku.

PostNapisane: 11 paź 2014, o 06:43 
Beginner's luck
Nations, tą płytę plasuję w czołówce obok Metal Heart czy Balls To The Wall.Płyta jest bardzo równa i spójna świeże pomysły osadzone w klasyce heavy czyli bez zbędnego kombinowania.Poza tym ciekawie grająca sekcja rytmiczna, dla mnie osobiście heavy metalowy album roku.

http://www.cornell.edu/